vstúpiť do eshopu
Ozdobte sa! Brošne sú opäť moderné..

Inšpirujte sa!

Brošne majú v doplnkoch svoje pevné miesto, nakoľko sa dajú skvele kombinovať a celému outfitu vedia dodať šmrnc alebo zaujímavý detail. To dobre vedia aj známe tváre. Veľkou milovníčkou brošní je vojvodkyňa Kate Middleton. Vzhľadom na jej postavenie, musí pri oficiálnych akciách byť oblečená vždy elegantne a pomerne konzervatívne a v tomto prípade je nápaditá brošňa vítaný doplnok.

Inšpirovať sa ňou môžu najmä ženy, ktoré majú v práci dress code a nemôžu si dovoliť extravagantné oblečenie a doplnky. Pripnutím brošne na sako, blúzku získa váš outfit zaujímavý detail a nebude vyzerať fádne.

Kráľovnou módnych outfitov a veľkou inšpiráciu žien je aj vďaka kultovému seriálu Sex v meste herečka Sarah Jessica Parker. Tá taktiež veľmi obľubuje brošne.
Nemusíte sa báť experimentovať nielen s veľkosťou ale aj množstvom brošní. Pre väčší efekt môžete použiť naraz aj viacero brošne. Tak ako Sarah Jessica, ktorá v tomto prípade skombinovala niekoľko malých brošní a všetky pripla na klopu saka.

V ďalšom prípade si brošňu pripla na jemnú šatku a vytvorila tým veľmi zaujímavý detail. Ak máte odvahu môžete brošňou ozdobiť aj výrazné sako, blejzer neónovej farby. Treba to však robiť s citom. Všimnite si, že herečky už nemá ďalšie výrazné šperky, iba jemné náušnice. V prípade, že zvolíte veľmi výraznú a veľkú brošňu, je lepšie už na seba nedávať ďalšie výrazné šperky, siahnuť by ste mali na tie decentnejšie.


Výraznú brošňu do svojich outfitov zvolili aj Freida Pinto a Rihanna. Herečka Freida Pinto si vybrala brošňu v tvare motýľa zlatej farby, ktorá jej ladí s opaskom. Opäť žiadne ďalšie šperky nemá. Rihanna naproti tomu k výraznej brošni zvolila aj výrazné náušnice a prsteň. Aj vďaka tomu jej outfit pôsobí veľmi extravagantne.

Inšpirovať sa týmto spôsobom nosenia brošne môžete aj vy. Na šaty, ktoré sú na jedno ramienko môžete brošňu pripnúť na jedno plece tak ako Cate Blanchett.